Конкурси учнівської творчості та фахової майстерності. Олімпіади

23 грудня 2021 року підбито підсумки ІІ етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області: журі визначили переможців творчих змагань. У нас ІІІ місце в номінації “Література”.

https://dptnzsvesa.sumy.ua/wp-admin/post.php?post=2514&action=edit

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Підбито підсумки ІІ етапу ХXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, проведених 16 грудня 2021 року на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».

За перемогу змагалися 33 кращих знавці рідної мови з 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. За результатами роботи журі визначено  переможців мовних змагань. Ми- серед кращих!

З 29.11.2021 року в ліцеї розпочався звичний формат навчання. Першим випробовуванням для учнів І-ІІІ курсів став І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка серед учнів закладів ПТО та ХХІІ Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. Конкурс проведено з метою піднесення престижу української мови та літератури в молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання почуття любові до рідного краю.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, листа Департамента освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді та підготовки до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні закладів професійної (професійно-технічної ) освіти у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” тривали (по 09.12.2021) предметні олімпіади.

  • 2020/2021 н.р. Здобута перемога в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із спеціальних дисциплін. Данило Балін,учень ІІІ курсу з професії “Продавець продовольчих товарів” отримав ІІІ місце в професійних перегонах.
  •  2020р. У конкурсі “На кращий рецепт пирога” сімейний дует команди “Сooky Com”( Галини і Владислава Комендантів) створили атмосферу чарівної казки з втіленням креативних та смачних задумів в номінації “Аматорський мікс” в м.Шостка.
  • 2021р. ІІІ місце в ІІ етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної освіти. Гаслом творчого змагання було «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України».
Літературний МІХ “Добровольці з ліцейної родини- честь і гордість, слава України!”
2020р. ІІІ місце в ІІ етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної освіти області з поетичним піаром “Свеса:особистості медицини” Балін Дмитро і Стужак Олександр.
  • 2019р. Лірична мозаїка (збірка) “Ямпільського краю славетне ім’я” посіла ІІІ місце.(Аліна Новиченко, Владислава Сергієнко)