Атестація: вимір досвіду і зростання педагогів

Сильним, досвідченим стає педагог, який уміє аналізувати свою працю.

В. Сухомлинський

Відповідно до Закону України «Про освіту», типового Положення про атестацію 28 березня 2022 року в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” відбулося засідання атестаційної комісії.

Основними принципами атестації була і є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Усі педагоги пройшли навчання за основною програмою підвищення кваліфікації й також за накопичувальною системою. Брали участь у конференціях, вебінарах, майстер-класах, конкурсах фахової майстерності або ж готували учнів, а також ділилися досвідом на сторінках фахових видань, про що висвітлили у творчих звітах.

Згідно з рішенням атестаційної комісії наші педпрацівники: Приходько О.І., Лавренченко О.В. , Ковальова С.В. відповідають займаній посаді і присвоєній раніше кваліфікаційній категорії “спеціаліст І категорії”. Щодо майстра виробничого навчання Рогозинської Л.М., атестаційна комісія подала клопотання на Департамент освіти і науки Сумської ОДА про підтвердження їй спеціаліста “вищої категорії”. Майстри виробничого навчання Шевченко Р.П. і Заболотній О.В. відповідають займаній посаді з присвоєнням “спеціаліста І категорії”.

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків вам у подальшій професійній діяльності!    

З цими думками зустрічаємо кожний ранок, цією вірою наповнюємо наше життя, цих слів щиро бажаємо один одному! З давніх-давен Дзвони Миру закликали увесь цивілізований світ до спокою та мирного вирішення ворожнечі. Хвилі миру і добра йдуть і наповнюють все навколо.Чекаємо…(Робимо усе для ПЕРЕМОГИ та дякуємо нашим захисникам! Відео”Мрія у нас одна – МИР!”

Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» https://thanks-to-us.in.ua, що спрямована змінитиставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить 8 відеоісторій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. […]

Олімпійський тиждень – це низка різноманітних заходів, які дають можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати нашу молодь, націю на олімпійських цінностях, щоб ми перемагали та досягали своєї мети. Сьогодні надважливо, щоб зростало в мирі молоде, здорове покоління, яке продовжуватиме славетні традиції українського спорту, тримали курс на перемоги та взяття висот. Спорт допомагає пережити […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x