Атестація: вимір досвіду і зростання педагогів

Сильним, досвідченим стає педагог, який уміє аналізувати свою працю.

В. Сухомлинський

Відповідно до Закону України «Про освіту», типового Положення про атестацію 28 березня 2022 року в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” відбулося засідання атестаційної комісії.

Основними принципами атестації була і є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Усі педагоги пройшли навчання за основною програмою підвищення кваліфікації й також за накопичувальною системою. Брали участь у конференціях, вебінарах, майстер-класах, конкурсах фахової майстерності або ж готували учнів, а також ділилися досвідом на сторінках фахових видань, про що висвітлили у творчих звітах.

Згідно з рішенням атестаційної комісії наші педпрацівники: Приходько О.І., Лавренченко О.В. , Ковальова С.В. відповідають займаній посаді і присвоєній раніше кваліфікаційній категорії “спеціаліст І категорії”. Щодо майстра виробничого навчання Рогозинської Л.М., атестаційна комісія подала клопотання на Департамент освіти і науки Сумської ОДА про підтвердження їй спеціаліста “вищої категорії”. Майстри виробничого навчання Шевченко Р.П. і Заболотній О.В. відповідають займаній посаді з присвоєнням “спеціаліста І категорії”.

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків вам у подальшій професійній діяльності!    

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x