Атестація: вимір досвіду і зростання педагогів

Сильним, досвідченим стає педагог, який уміє аналізувати свою працю.

В. Сухомлинський

Відповідно до Закону України «Про освіту», типового Положення про атестацію 28 березня 2022 року в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” відбулося засідання атестаційної комісії.

Основними принципами атестації була і є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Усі педагоги пройшли навчання за основною програмою підвищення кваліфікації й також за накопичувальною системою. Брали участь у конференціях, вебінарах, майстер-класах, конкурсах фахової майстерності або ж готували учнів, а також ділилися досвідом на сторінках фахових видань, про що висвітлили у творчих звітах.

Згідно з рішенням атестаційної комісії наші педпрацівники: Приходько О.І., Лавренченко О.В. , Ковальова С.В. відповідають займаній посаді і присвоєній раніше кваліфікаційній категорії “спеціаліст І категорії”. Щодо майстра виробничого навчання Рогозинської Л.М., атестаційна комісія подала клопотання на Департамент освіти і науки Сумської ОДА про підтвердження їй спеціаліста “вищої категорії”. Майстри виробничого навчання Шевченко Р.П. і Заболотній О.В. відповідають займаній посаді з присвоєнням “спеціаліста І категорії”.

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків вам у подальшій професійній діяльності!    

Нещодавно в бібліотеці ЦНО Свеської територіальної громади був проведений профорієнтаційний журфікс “Кухар – це круто”з бібліотекогинею Людмилою Шкарапутою і майстер-клас “Фруктовий карвінг” від куховарогині Лариси Рогозинської. Метою заходу було познайомити молодь селища із професіями яким навчають у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”, акцентуючи та мотивуючи обрання смачного та завжди престижного фаху кухаря. Учасники заходу дізналися про особливості […]

27 жовтня — у День української писемності та мови — відбувся Радіодиктант національної єдності. Долучилися до написання працівники й учні ДПТНЗ «Свеський ПАЛ». Ця подія не для перевірки знань державної мови, а ще раз довести нашу згуртованість і любов до української мови та культури. Мова – живий організм, який пульсує і гріє кожного з нас!

22 жовтня 2023 року в шпиталі Києва помер захисник України, житель села Орлівка, випускник ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”(1999 року, група № 10) – Олексій Володимирович Федоров. Він отримав поранення при виконанні бойових завдань біля міста Соледар Донецької області. Олексій Федоров був на прикордонній службі, а з перших днів війни став на захист держави. Його смерть – […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x