Атестація: вимір досвіду і зростання педагогів

Сильним, досвідченим стає педагог, який уміє аналізувати свою працю.

В. Сухомлинський

Відповідно до Закону України «Про освіту», типового Положення про атестацію 28 березня 2022 року в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” відбулося засідання атестаційної комісії.

Основними принципами атестації була і є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Усі педагоги пройшли навчання за основною програмою підвищення кваліфікації й також за накопичувальною системою. Брали участь у конференціях, вебінарах, майстер-класах, конкурсах фахової майстерності або ж готували учнів, а також ділилися досвідом на сторінках фахових видань, про що висвітлили у творчих звітах.

Згідно з рішенням атестаційної комісії наші педпрацівники: Приходько О.І., Лавренченко О.В. , Ковальова С.В. відповідають займаній посаді і присвоєній раніше кваліфікаційній категорії “спеціаліст І категорії”. Щодо майстра виробничого навчання Рогозинської Л.М., атестаційна комісія подала клопотання на Департамент освіти і науки Сумської ОДА про підтвердження їй спеціаліста “вищої категорії”. Майстри виробничого навчання Шевченко Р.П. і Заболотній О.В. відповідають займаній посаді з присвоєнням “спеціаліста І категорії”.

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків вам у подальшій професійній діяльності!    

Протягом 22-30 травня 2023 року в рамках Тижня професійної освіти Сумщини ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” організовував, впроваджував і брав участь у різнопланових заходах, що демонстрували незвичний потенціал професійної складової педагогів і вмотивовано презентували наші професії майбутнім здобувачам освіти.

З 22 до 26 травня 2023 року триватиме тиждень професійної освіти в Сумській області. Упродовж 5 днів відбудуться заходи регіонального рівня. Наш заклад долучається! ВІДЕОконтент “Це моя професія” ВІДЕОконтент “Запрошуємо у світ плодоовочівництва” Брендинг “Навчання.професія.Успіх” Програма ТИЖНЯ Фуршет-піраміда

18 травня 2023 року День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цей день встановлено з 1994 р. в Україні, згідно з указом Президента №165/94 18 травня 1944 р. відбулись найбільш трагічні події в історії кримськотатарського народу, саме в цей день у вже звільненому від німецьких військ Криму розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x