Атестація

графік роботи атестаційної комісії 2023-2024н.р.

список педпрацівників які атестуються 2023-2024 н/р.

Адреса електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів  в електронній формі pal.svessa@meta.ua

У 2023/2024 навчальному році атестація була проведена відповідно до нового положення та дала змогу визначити рівень знань, умінь, творчості педагогів, об’єктивно оцінити їх діяльність, а також сприяла удосконаленню методичної і професійної майстерності, впровадженню у практику роботи колективу нових форм і методів роботи.

У ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» підсумкове засідання атестаційної комісії відбулося 27 березня 2024 року. За результатами атестації одному викладачу присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», п’ятьом педпрацівникам присвоєно «спеціаліст другої категорії», один майстер виробничого навчання підвищив тарифний розряд, два майстри виробничого навчання підтвердили раніше присвоєне педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії», один викладач підтвердив раніше присвоєну категорію «спеціаліст першої категорії» та встановлена відповідність займаній посаді заступнику директора з навчально-виробничої роботи.

Атестація пройшла в умовах демократичності, відкритості і гласності. Під час атестації ніяких скарг або зауважень від педагогічних працівників, що атестувалися, не надходило. Бажаємо усім педагогам, які атестувалися, фахового зростання, креативності, творчих злетів та успіхів у їх педагогічній праці.