Учнівське самоврядування-

це спосіб, принцип організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення і систематичної участі у справах ліцею, групи. Саме у підлітковому віці усвідомлення своєї участі у вирішенні справ громадського життя є основою подальшої активної позиції у дорослому житті.
Однією з форм залучення учнів до громадського життя є участь у ліцейному самоврядуванні.
Розвиток учнівського самоврядування є головним завданням у формуванні соціально активної, гуманістично – спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості.
Учнівське самоврядування має двоступеневу структуру: загальноліцейну, групову.
Структура нашого ліцею гнучка, варіативна, вона залежить від можливостей педагогічного та учнівського колективів, інтересів учнів, традицій навчального закладу, тому компоненти можуть бути змінені, доповнені, деякі з них усунені.

Схема самоврядування           

Статут учнівського самоврядування

Виховна робота є важливим компонентом навчально-виховного процесу і поєднує в собі спільну роботу класного керівника, майстра виробничого навчання, психолога та викладача-предметника, керівників гурткової та спортивної роботи і бібліотекаря.
Поряд з навчально-виховним процесом різноплановим є  позанавчальний час: гуртки за інтересами, бібліотека, спортивні секції.

Президент учнівського самоврядування Аліса ТАРАН

ДЕНЬ МОЛОДІ  У СВЕСЬКІЙ ГРОМАДІ(12.08.2023)

Молодість – це фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне
побажання для молодих людей – побудувати життя про яке мріють, в мирі, але постійному русі до нових знань, висот, успішних рішень.

Нещодавно у Свеській громаді, просто неба, пройшла молодіжна командно-пошукова гра.

У квесті брали участь команди “Антисептик”, «Кембридж», «Назва команди» та «Start 293». Гра складалася зі спортивних та логічних завдань.У ході квесту молодь шукала цікаві та визначні локації в селищі, демонструвала швидкість реакції та взаємопідтримку.Наша команда ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” мала багато переваг, вражень і швидкість реакції. Ми були на висоті!

🎯🇺🇦10 РОКІВ ТОМУ МИ СФОРМУВАЛИ НАШУ НАЦІОНАЛЬНУ ІДЕЮ – ГІДНІСТЬ І СВОБОДА УКРАЇНИ. СЬОГОДНІ МИ ВІДСТОЮЄМО ЦІННОСТІ У ПОВНОМАСШТАБНІЙ ВІЙНІ З ПУТІНСЬКОЮ РОСІЄЮ. #Бути_Гідним 💪🫶🇺🇦Заряджені гідністю і жагою свободи

У душі народу – Кобзареве слово

Доброчинна акція до Дня спонтанного прояву доброти 17.02.23

Особливістю цього напрямку роботи є його планомірний і змістовний характер організації виховних заходів. Саме через них розвивається духовність, художньо-естетична культура, реалізуються та збагачуються творчі можливості нашої молоді.

Козацька держава – наша гордість і слава

Новорічні розваги

Звіт учнівського самоврядування 2022-2023н/р.

Профорієнтаційний флешмоб«Моя професія – моє майбутнє»/«My profession is my future».

Чорний паркур у долі моєї України

Скрайбінг Кохання вільно світ чарує

Підзарядись в обіймах

Участь лідерів самоврядування у конкурсі відеороликів в рамках проєкту #працюємо безпечно.(Березень м-ць 2021р)

Інформбюлетень 2021 РОБОТА З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ

******************************************************************************************************************************

КОНКУРСИ. ОЛІМПІАДИ. НАШІ ПЕРЕМОГИ

01 березня 2023 року в Сумській області проведено II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Нашою учасницею, представницею професії “Плодоовочівник”, стала Цибульова Яна.
Учениця І курсу впорався із завданням в професійних перегонах і посіла ІІ місце!

У 2021/2022 навчальному році ХХІ  Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України».

У нас – ІІІ місце  в “Літературі”. Вітаємо учасників та наставників!

23 грудня 2021 року підбито підсумки ІІ етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області: журі визначили переможців творчих змагань. У нас ІІІ місце в номінації “Література”.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, листа Департамента освіти

і науки Сумської обласної державної адміністрації, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді та підготовки до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні закладів професійної (професійно-технічної ) освіти у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” тривали (по 09.12.2021) предметні олімпіади.

З 29.11.2021 року в ліцеї розпочався звичний формат навчання. Першим випробовуванням для учнів І-ІІІ курсів став І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка серед учнів закладів ПТО та ХХІІ Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. Конкурс проведено з метою піднесення престижу української мови та літератури в молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання почуття любові до рідного краю.

2020/2021 н.р. Здобута перемога в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із спеціальних дисциплін. Данило Балін,учень ІІІ курсу з професії “Продавець продовольчих товарів” отримав ІІІ місце в професійних перегонах.

2020р. У конкурсі “На кращий рецепт пирога” сімейний дует команди “Сooky Com”( Галини і Владислава Комендантів) створили атмосферу чарівної казки з втіленням креативних та смачних

задумів в номінації “Аматорський мікс” в м.Шостка.