Дистанційне навчання

Дистанційне навчання – це ідеальне рішення для самостійних, зібраних, та організованих молодих людей, яким для абсолютного успіху не вистачає всього лише невеликого поштовху – професійної освіти.

Що необхідне для навчання на дистанційній формі?

  • гаджет з web-камерою
  • wi-fi або мобільний інтернет
  • час та бажання

Переваги дистанційного навчання 

Можливість поєднувати навчання і позанавчальні заходи. Ви зможете проходити повноцінне навчання 24/7. Онлайн-заняття та виробниче заняття доступні для вас в будь-який зручний час.

Комплексна онлайн-програма навчання адаптована з розробленими спеціальними комплексами вправ для здобувачів освіти в умовах дистанційної форми навчання.

Індивідуальний підхід для кожного здобувача освіти

Якщо раптом у Вас виникнуть труднощі, тоді Ви завжди можете зв’язатися зі класним керівником, майстром в/н, щоб попросити допомоги або поради. Наші викладачі також завжди знаходяться на зв’язку і готові підтримати Вас у навчанні.

Дистанційне навчання – зручно в умовах воєнного часу.

Онлайн-формат (навчальні заняття, виробниче навчання, консультації, факультативи, гурткова діяльність тощо) з використанням технологій дистанційного навчання продуктивно працюватиме для учасників освітнього процесу на платформі Teams. Долучайтеся!

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПІДРУЧНИКІВ

 

 

 

 

 

 

Дистанційне навчання для професії:

Плодоовочівник. Кухар

Дистанційне навчання для професії:

Електрогазозварник

Дистанційне навчання для професії:

Плодоовочівник.Продавець продовольчих товарів