Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Дуже важливо підтримувати наших хоробрих воїнів, які захищають рідну землю від окупантів, адже завдяки їм ми маємо мирне небо над головою.

6 січня 2023 року, колектив ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” долучився до благодійного ярмарку та збору коштів на потреби ЗСУ. Доброчинна подія об’єднала мешканців громади, дітей і батьків. На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи. Наші смажені та печені смаколики та пухлики розійшлися досить швидко. Зібрані понад двох тисяч гривень передані на потреби Збройних Сил України.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!

 Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради перемоги!

Слава Україні! Віримо в ЗСУ!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x