Викладання біології через призму професійного спрямування

Ефективне використання новітніх технологій як основа формування професійних компетентностей здобувачів освіти розглянуто 17 листопада 2021 року під час онлайн-семінару викладачів біології та екології.

На заході обговорено питання використання інструментів викладача в умовах змішаного (дистанційного) навчання щодо професійного спрямування. Викладач біології Світлана Ковальова, з власного досвіду, детально зупинилася на впровадженні інтерактивних інструментів для поліпшення сприйняття здобувачами освіти біологічних знань, вмінь, процесів для ефективного і творчого використання в професійному навчанні, побуті, фаховому зростанні.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x