Вистояли на Майдані – переможемо на усіх фронтах!

День Гідності та Свободи українці проголошували двічі – вийшовши на майдан Незалежності у 2004-му і організувавши Помаранчеву революцію, і у 2013–2014, відновлюючи своє право на гідність та незалежність, утверджуючи своє прагнення бути у європейській спільноті, жити за принципами демократичного, правового – цивілізованого – світу.

Помаранчева революція стала першим рішучим «Ні» Москві на всі її зусилля перетворити незалежну Україну на свою колонію. Проте тоді, в радісній ейфорії перемоги українського народу над злочинною проросійською владою, все ще видавалося можливим мирне співіснування двох держав – Російської Федерації та України, а вся подальша політична та інформаційна агресія сприймалася суспільством як тимчасовість, яка промине в процесі демократизації росії.

Революція Гідності стала не просто переломним історичним моментом для України, вона стала подією, яка змінила світ. Гідність і стійкість українців, проявлена упродовж трьох зимових місяців, їх прагнення справедливості та свободи, була сильнішою за весь насильницький апарат тогочасної злочинної влади. Сильнішою за кийки, кулі, гранати, отруйні гази та потужну машину дискредитації та дезінформації, які надсилала Росія, щоб знищити беззбройний протест.

Революція Гідності показала сучасним українцям справжню ціну їхньої свободи. Але і те, що ціна несвободи завжди вища.

Революція Гідності навчила наше покоління боротися, вона продовжила пантеон наших борців. Вона дала наснагу до боротьби наступним героям цієї війни. Революція Гідності показала нам, всьому світу, силу нашої стійкості,  єдності, свободолюбності. Революція Гідності навчила нас боротися до перемоги.

Міністерство освіти і науки України запустило інформаційну кампанію «Профільна – реформа старшої школи». Мета кампанії – поінформувати батьків, учнів і широку громадськість про цілі реформи, суть змін та етапи впровадження. Більш детально дізнатись про реформу можна на сайті Міністерства освіти і науки України.

Щороку 29 вересня ми згадуємо трагедію, яка назавжди залишила глибокий слід в історії людства. Бабин Яр — це символ жахливих злочинів проти людяності, місце болю і втрат, де тисячі невинних людей були знищені лише за їхню національність, віру або переконання. Серед загиблих — євреї, роми, українці, військовополонені, люди різних національностей і релігій. Ми вшановуємо пам’ять […]

У новому 2024/2025 навчальному році, а саме 20.09.2024, відбулась перша зустріч педагогічних працівників ліцею у рамках проєкту “Завжди поруч”. На якій було обговорено ряд найважливіших питань щодо збереження власного психічного здоров’я у надскладних умовах невизначеності.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x