Вперед, обдарована молодь!

Актуальним напрямом освітньої діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини є пошук, розвиток і підтримка обдарованих і талановитих учнів. З цією метою 30 листопада 2022 року в онлайн-форматі проведено засідання обласної школи обдарованої учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

До заходу долучився наш президент учнівського самоврядування Андрій Седін, який познайомився з учасниками обласної школи обдарованих учнів у форматі презентацій власних електронних портфоліо.

Обдарована молодь ПТНЗ продовжить роботу над розробленням електронного портфоліо та створить відеоролик про улюблений предмет, обрану професію, або ж малу Батьківщину.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x