Всесвітній день охорони праці

Цьогоріч Всесвітній день охорони праці 2022 буде проходити під гаслом: діяти разом, щоб створити позитивну культуру безпеки та здоров’я. Профілактичні заходи: бесіди-роз’яснення, віртуальні тренінги,онлайн- тести, інтерактивні вправи, вікторини, ігри чи змагання, уроки безпеки праці, інструктажі та квести сприятимуть запобіганню нещасних випадків і професійних захворювань у всьому світі.

Наш заклад долучиться до віртуальної дискусії високого рівня МОП, яка досліджуватиме тему участі та соціального діалогу для створення превентивної культури безпеки та здоров’я. Здобувачі ж освіти матимуть можливість відповісти на запитання вікторини з ОП у своїй професії та переглянути відеоролики, щоб збагнути наслідки недотримання вимог з охорони праці, приділивши увагу відповідальному ставленню до збереження свого життя і життя оточуючих.

Усе для того, щоб професійна діяльність людини і життя в соціумі було НАЛЕЖНИМ, БЕЗПЕЧНИМ, ЗДОРОВИМ!

Нагадаємо про охорону праці на виробництві.https://www.youtube.com/watch?v=IrrBQ7Cz8Fw

Супергерої охорони праці https://www.youtube.com/watch?v=3xU5Ce0h0tk

«Безпека з посмішкою». Європейський мультфільм з охорони праці.https://www.youtube.com/watch?v=MPruAjCQql4

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x