Обірване життя: не можна звикнути й змиритися

13 липня 2022 року в ході виконання військового обов’язку загинув наш випускник ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” 2000 року – Євген Маляров. Відомо, що військовослужбовець брав участь у запеклих боях із рашистами під селом Катеринівка на Донеччині. Слава Герою, який віддав життя за Україну! Вічна пам’ять! Співчуття та уклін рідним і близьким. У Євгена залишилося троє дітей.

Цього не можна ніколи і нізащо пробачити!

Героїв зустрічаєм на колінах

Й навіки проводжаєм в небеса

РS. 19 липня 2022 року, в Ямполі прощались з двома земляками-військовослужбовцями, які загинули на російсько-українській війні. В останню путь провели Євгена Малярова та віддали данину пам’яті Владиславу Шевцову із села Степне.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x