Віддав своє життя за Україну

Болюча і сумна звістка прийшла до нашого закладу 14.04.2022 року.

У кривавих боях, обороняючи місто Маріуполь від ворогів, загинув колишній випускник нашого закладу нацгвардієць – Владислав Шевцов.

Народився юнак в селі Степне Ямпільської громади (15.05.1999 року), закінчив професійний ліцей за спеціальністю “Слюсар сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист сільськогосподарського виробництва. Водій категорії “С”” (2017р.). Після проходження строкової військової служби залишився в ЗСУ за контрактом.

Гірка біль втрати назавжди залишиться в наших серцях. СЛАВА ГЕРОЮ!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x