Відкрито школу обдарованої молоді “Інтелект”

Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку“.

(А. Бебель)

30.11. 2021 відбулося І засідання обласної школи обдарованих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. До участі в засіданні школи запрошували здобувачів освіти І курсів.

Від ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» учасником школи став учень групи 7г – Сєдін Андрій.

Ініціативну молодь ознайомили з положенням про обласну школу обдарованих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та перспективами діяльності, де на перший план висували не лише актуалізацію інтелектуальних можливостей здобувачів освіти, а й формування креативних якостей.

Під керівництвом практичного психолога Т.О. Кулижка, Андрій Сєдін взяв участь в тренінговому занятті «Ресурсне спілкування».

Попереду “занурення” у виконання домашнього завдання для наступних занять.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x