День Державного Прапора України

💙💛 4 вересня 1991 року, після проголошення незалежності України, національний синьо-жовтий прапор затріпотів над Верховною Радою. А за кілька місяців, 28 січня 1992-го, ВРУ офіційно затвердила його Державним Прапором України.

Починаючи з 23 серпня 2004 року, ми вшановуємо один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

🇺🇦 Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі й прикріплюють до машини на знак підтримки українців по всьому світі.

🌏 Сьогодні прапор з нашими військовими на їхніх плечових шевронах, у рюкзаках, біля серця у кожній звільненій від окупанта місцині та на позиціях. Тисячі українців на окупованих територіях чекають, коли ПРАПОР УКРАЇНИ знову з гордістю розвиватиметься у їхніх містах, селищах та селах. Крокуємо до Перемоги разом!

Мова – це наша національна ознака, в мові – наша культура, сутність нашої свідомості. Іван Огієнко Напередодні Дня української писемності та мови, 25 жовтня 2024 року, мільйони українців як у межах нашої держави, так і за кордоном, педагогічні працівники Державного професійно-технічного навчального закладу “Свеський професійний аграрний ліцей” долучилися до найбільшого українського флешмобу — написання радіодиктанту […]

25 жовтня об 11:00 до Дня української писемності та мови відбудеться Радіодиктант національної єдності, який звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура, наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу Суспільне Культура, з будь-якого континенту світу можна писати з трансляцією ютуб-каналу Українського Радіо та фейсбук-сторінок Суспільного.  Традиційно усі охочі можуть надіслати написаний диктант на перевірку його організаторам. Для цього текст можна відправити онлайн або офлайн. Зробити […]

Міністерство освіти і науки України запустило інформаційну кампанію «Профільна – реформа старшої школи». Мета кампанії – поінформувати батьків, учнів і широку громадськість про цілі реформи, суть змін та етапи впровадження. Більш детально дізнатись про реформу можна на сайті Міністерства освіти і науки України.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x