День Державного Прапора України

💙💛 4 вересня 1991 року, після проголошення незалежності України, національний синьо-жовтий прапор затріпотів над Верховною Радою. А за кілька місяців, 28 січня 1992-го, ВРУ офіційно затвердила його Державним Прапором України.

Починаючи з 23 серпня 2004 року, ми вшановуємо один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

🇺🇦 Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі й прикріплюють до машини на знак підтримки українців по всьому світі.

🌏 Сьогодні прапор з нашими військовими на їхніх плечових шевронах, у рюкзаках, біля серця у кожній звільненій від окупанта місцині та на позиціях. Тисячі українців на окупованих територіях чекають, коли ПРАПОР УКРАЇНИ знову з гордістю розвиватиметься у їхніх містах, селищах та селах. Крокуємо до Перемоги разом!

Триває Всеукраїнський Олімпійський тиждень в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” (13.09.2023-22.09.2023) Традиційно, в рамках Олімпійського тижня заплановано чимало спортивних заходів, які реалізовуються як онлайн, так і офлайн. Гасло тижня “Активно рухаймось до Перемоги разом!”, підкреслює важливість командного духу та підтримки. Воно закликає молодь об’єднуватися заради спільної мети – ПЕРЕМОГИ, сприяти активному здоровому способу життя. Одним з перших […]

Нещодавно, а саме 19.09.2023 року, був проведений семінар-практикум для педпрацівників «Комплексно-методичне забезпечення – необхідна умова якісного освітнього процесу».Методисткиня Маргарита Кабанова ознайомила присутніх з оновленими рекомендаціями, наданими НМЦ ПТО у Сумській області, які включають єдині підходи до складання нормативних навчально – методичних документів з планування освітнього та виробничого процесу взакладі професійної освіти.

У сучасних умовах безпека – складова нашого життя. В цьому контексті зустріч працівників із представниками Міністерства за надзвичайних ситуацій (МЧС) була актуальною та важливою подією в ліцеї. Працівники ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” є свідомими наставниками, які дотримуються і відповідають за безпеку життєдіяльності та навчання здобувачів освіти. А отже, знання правил та дії в екстремальних ситуаціях є […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x