ДКА з професії «Кухар»

14 січня 2022 року в нашому ліцеї відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар». У здобувачів освіти групи 2кух (майстри виробничого навчання – Коковенко В.В. і Твердунова С.П.) успішно завершився останній іспит.
Випускна група демонструвала свої знання, реалізувала навички отримані на попередніх етапах навчання. Звіти про виробничу практику та виконані кваліфікаційні пробні роботи підтвердили гарний рівень підготовки. Найкращі учениці групи 2 кух :Компанієць Світлана, Дурманова Богдана, Ахтирко Марина отримали високий розряд. Бажаємо здобувачам освіти самореалізації, цілеспрямованості, сили духу для постійної роботи над собою. Справжній фахівець народжується у творчості!

ПРОБНІ РОБОТИ

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x