Здобута перемога!

Згідно з планами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації наші викладачі брали участь у конкурсі на кращу розробку уроку з предметів загальноосвітньої підготовки серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 навчальному році.

Результати вразили!

У нас найбільше переможців серед викладачів області – шість, та два лауреати.

Гончарова О.А., Ковальова С.В., Лебедева Є.С., Тарасенко О.А., Лузіна Ю. О.,

Приходько О.І., Шевченко Р.П. будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Конкурс мав на меті сприяти розвитку професійної майстерності педагогічних працівників, створенню умов для їх фахового вдосконалення, активізації запровадження комп’ютерних ІТ-технологій в освітньому процесі в умовах дистанційного та змішаного навчання, визначення перспективних напрямків діяльності, взаємозбагачення викладачів сучасними ідеями, творчим досвідом та інноваційними технологіями.

Вітаємо викладачів із перемогою в конкурсі на кращу розробку уроку!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x