Зимова олімпіада не лише у спортсменів

22 лютого 2022 року в дистанційному форматі відбувся другий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін із восьми навчальних предметів на платформі Google Meet, у якому взяло участь 213 учнів із 25 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Наші здобувачі освіти мали можливість демонструвати своє вміння, обізнаність і творчі поривання у кожному з предметів загальноосвітньої підготовки. Бажаємо учасникам творчої наснаги, успіхів, впевненості у власних силах та нових досягнень!

Результати участі учнівської молоді в олімпіадах буде висвітлено на сайті НМЦ ПТО у Сумській області https://nmcpto.sumy.ua 28 лютого 2022 року.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x