Знати, щоб вберегти життя!

16 лютого  в ліцеї відбулася зустріч з провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шосткинського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Сумській області Олегом Посоховим.

Інструктування, щодо поводження з електричними обігрівачами, газовими приладами та пічним опаленням  в даний час було профілактичним заходом, але мало й низку запитань і відповідей при роз’ясненні   слухачам відповідальності  та наслідків у недотриманні елементарних правил протипожежної безпеки.

 Ознайомлення з тематичними пам’ятками  і проходження учнями інтерактивних вправ «Протипожежна безпека», «Надзвичайні ситуації»  стали приводом ще раз звернути увагу на дотримання в побуті основних правил безпеки життєдіяльності.

https://learningapps.org/view1521855 https://learningapps.org/view2258923

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x