Методичний марафон

Про сучасний інструментарій супроводу методичної  роботи, інтерактивне середовище для спілкування педагогів, інформаційні можливості організувати ефективний методичний простір з доступом до необхідної інформації в будь-який час доби говорили слухачі Школи «Методист» 10-11 листопада 2021 року під час онлайн-марафону «Віртуальний методичний кабінет як інструмент освітнього менеджменту».

Кожен учасник заходу презентувапв віртуальний навчально-методичний кабінет свого закладу.

Під час презентацій слухачі Школи звертали увагу на створенні реальних можливостей відкритої системи методичної роботи закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

За підсумками  роботи онлайн-марафону було створено модель віртуального методичного кабінету за допомогою Google застосунків.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x