Україна в огні: молодь творить Перемогу

«Лідери учнівського самоврядування та обдаровані здобувачі освіти – рушійна сила сучасного закладу П(ПТ)О» – під таким меседжем 22 червня 2022 року проведено спільне засідання 20 учасників обласної школи обдарованих учнів та 26 лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в онлайн-форматі.

Сьогодні доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу стали події, викликані збройною агресією рф та оголошенням в Україні воєнного стану. У цей складний час заклад освіти стає осередком, що дає змогу учнівській молоді отримувати знання, не втрачати відчуття приналежності до української спільноти, вірити у свої сили та Перемогу України.
У рамках спільного засідання в День пам’яті і скорботи з метою вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та гібридній війні з рашизмом проведено обласний флешмоб «Україна в огні».

Наші лідери – Глєб Божко та Вікторія Товстуха долучилися до флешмобу і створили відеомарафон “Сила України – в кожному з нас”, де привідкрили завісу життя закладу, учнівського самоврядування в умовах воєнного стану, прагнення усіма можливими засобами допомогти і наблизити час Перемоги над ворогом.

Учасники заходу отримали завдання: розробити електронне портфоліо обдарованого учня та лідера учнівського самоврядування до наступного засідання. Тож працюємо над цим!

З цими думками зустрічаємо кожний ранок, цією вірою наповнюємо наше життя, цих слів щиро бажаємо один одному! З давніх-давен Дзвони Миру закликали увесь цивілізований світ до спокою та мирного вирішення ворожнечі. Хвилі миру і добра йдуть і наповнюють все навколо.Чекаємо…(Робимо усе для ПЕРЕМОГИ та дякуємо нашим захисникам! Відео”Мрія у нас одна – МИР!”

Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» https://thanks-to-us.in.ua, що спрямована змінитиставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить 8 відеоісторій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. […]

Олімпійський тиждень – це низка різноманітних заходів, які дають можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати нашу молодь, націю на олімпійських цінностях, щоб ми перемагали та досягали своєї мети. Сьогодні надважливо, щоб зростало в мирі молоде, здорове покоління, яке продовжуватиме славетні традиції українського спорту, тримали курс на перемоги та взяття висот. Спорт допомагає пережити […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x