Україна в огні: молодь творить Перемогу

«Лідери учнівського самоврядування та обдаровані здобувачі освіти – рушійна сила сучасного закладу П(ПТ)О» – під таким меседжем 22 червня 2022 року проведено спільне засідання 20 учасників обласної школи обдарованих учнів та 26 лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в онлайн-форматі.

Сьогодні доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу стали події, викликані збройною агресією рф та оголошенням в Україні воєнного стану. У цей складний час заклад освіти стає осередком, що дає змогу учнівській молоді отримувати знання, не втрачати відчуття приналежності до української спільноти, вірити у свої сили та Перемогу України.
У рамках спільного засідання в День пам’яті і скорботи з метою вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та гібридній війні з рашизмом проведено обласний флешмоб «Україна в огні».

Наші лідери – Глєб Божко та Вікторія Товстуха долучилися до флешмобу і створили відеомарафон “Сила України – в кожному з нас”, де привідкрили завісу життя закладу, учнівського самоврядування в умовах воєнного стану, прагнення усіма можливими засобами допомогти і наблизити час Перемоги над ворогом.

Учасники заходу отримали завдання: розробити електронне портфоліо обдарованого учня та лідера учнівського самоврядування до наступного засідання. Тож працюємо над цим!

Протягом 22-30 травня 2023 року в рамках Тижня професійної освіти Сумщини ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” організовував, впроваджував і брав участь у різнопланових заходах, що демонстрували незвичний потенціал професійної складової педагогів і вмотивовано презентували наші професії майбутнім здобувачам освіти.

З 22 до 26 травня 2023 року триватиме тиждень професійної освіти в Сумській області. Упродовж 5 днів відбудуться заходи регіонального рівня. Наш заклад долучається! ВІДЕОконтент “Це моя професія” ВІДЕОконтент “Запрошуємо у світ плодоовочівництва” Брендинг “Навчання.професія.Успіх” Програма ТИЖНЯ Фуршет-піраміда

18 травня 2023 року День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цей день встановлено з 1994 р. в Україні, згідно з указом Президента №165/94 18 травня 1944 р. відбулись найбільш трагічні події в історії кримськотатарського народу, саме в цей день у вже звільненому від німецьких військ Криму розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x