Україна в огні: молодь творить Перемогу

«Лідери учнівського самоврядування та обдаровані здобувачі освіти – рушійна сила сучасного закладу П(ПТ)О» – під таким меседжем 22 червня 2022 року проведено спільне засідання 20 учасників обласної школи обдарованих учнів та 26 лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в онлайн-форматі.

Сьогодні доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу стали події, викликані збройною агресією рф та оголошенням в Україні воєнного стану. У цей складний час заклад освіти стає осередком, що дає змогу учнівській молоді отримувати знання, не втрачати відчуття приналежності до української спільноти, вірити у свої сили та Перемогу України.
У рамках спільного засідання в День пам’яті і скорботи з метою вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та гібридній війні з рашизмом проведено обласний флешмоб «Україна в огні».

Наші лідери – Глєб Божко та Вікторія Товстуха долучилися до флешмобу і створили відеомарафон “Сила України – в кожному з нас”, де привідкрили завісу життя закладу, учнівського самоврядування в умовах воєнного стану, прагнення усіма можливими засобами допомогти і наблизити час Перемоги над ворогом.

Учасники заходу отримали завдання: розробити електронне портфоліо обдарованого учня та лідера учнівського самоврядування до наступного засідання. Тож працюємо над цим!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x