Україна в огні: молодь творить Перемогу

«Лідери учнівського самоврядування та обдаровані здобувачі освіти – рушійна сила сучасного закладу П(ПТ)О» – під таким меседжем 22 червня 2022 року проведено спільне засідання 20 учасників обласної школи обдарованих учнів та 26 лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в онлайн-форматі.

Сьогодні доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу стали події, викликані збройною агресією рф та оголошенням в Україні воєнного стану. У цей складний час заклад освіти стає осередком, що дає змогу учнівській молоді отримувати знання, не втрачати відчуття приналежності до української спільноти, вірити у свої сили та Перемогу України.
У рамках спільного засідання в День пам’яті і скорботи з метою вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та гібридній війні з рашизмом проведено обласний флешмоб «Україна в огні».

Наші лідери – Глєб Божко та Вікторія Товстуха долучилися до флешмобу і створили відеомарафон “Сила України – в кожному з нас”, де привідкрили завісу життя закладу, учнівського самоврядування в умовах воєнного стану, прагнення усіма можливими засобами допомогти і наблизити час Перемоги над ворогом.

Учасники заходу отримали завдання: розробити електронне портфоліо обдарованого учня та лідера учнівського самоврядування до наступного засідання. Тож працюємо над цим!

Нещодавно в бібліотеці ЦНО Свеської територіальної громади був проведений профорієнтаційний журфікс “Кухар – це круто”з бібліотекогинею Людмилою Шкарапутою і майстер-клас “Фруктовий карвінг” від куховарогині Лариси Рогозинської. Метою заходу було познайомити молодь селища із професіями яким навчають у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”, акцентуючи та мотивуючи обрання смачного та завжди престижного фаху кухаря. Учасники заходу дізналися про особливості […]

27 жовтня — у День української писемності та мови — відбувся Радіодиктант національної єдності. Долучилися до написання працівники й учні ДПТНЗ «Свеський ПАЛ». Ця подія не для перевірки знань державної мови, а ще раз довести нашу згуртованість і любов до української мови та культури. Мова – живий організм, який пульсує і гріє кожного з нас!

22 жовтня 2023 року в шпиталі Києва помер захисник України, житель села Орлівка, випускник ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”(1999 року, група № 10) – Олексій Володимирович Федоров. Він отримав поранення при виконанні бойових завдань біля міста Соледар Донецької області. Олексій Федоров був на прикордонній службі, а з перших днів війни став на захист держави. Його смерть – […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x