Переможні вершини

З метою розвитку педагогічної та професійної майстерності працівників, створення умов для їх професійного вдосконалення, активізації запровадження комп’ютерних ІТ-технологій в умовах дистанційного навчання в освітньому процесі, визначення перспективних напрямків педагогічного пошуку, взаємозбагачення творчим досвідом та інноваційними технологіями, протягом січня-квітня 2023 року в ДПТНЗ «Свеський ПАЛ» проведено конкурс на кращу розробку уроку або фрагменту відеоуроку з предметів загальноосвітньої, професійно-теоретичної підготовки та уроків виробничого навчання.

У Конкурсі взяли участь 5 викладачів загальноосвітньої підготовки, 3 викладачі професійно-теоретичної підготовки, 1 майстер виробничого навчання.

На розгляд журі було надано  розробки уроків з геометрії, фізики, української літератури, географії, історії України та спецпредметів: «Устаткування підприємств харчування», «Обладнання і технологія зварювальних робіт», «Плодоовочівництво» та один відеоурок  виробничого навчання з професії «Плодоовочівник».

У більшості робіт педагогів, члени журі відзначили спрямованість на формування цілісності знань здобувачів освіти, предметних та ключових компетентностей, доцільність та раціональність вибору та використання цифрових технологій, мультимедійних та електронних освітніх ресурсів, інтерактиву.

Вітаємо учасників із ПЕРЕМОГОЮ  на освітньому фронті!

Триває Всеукраїнський Олімпійський тиждень в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” (13.09.2023-22.09.2023) Традиційно, в рамках Олімпійського тижня заплановано чимало спортивних заходів, які реалізовуються як онлайн, так і офлайн. Гасло тижня “Активно рухаймось до Перемоги разом!”, підкреслює важливість командного духу та підтримки. Воно закликає молодь об’єднуватися заради спільної мети – ПЕРЕМОГИ, сприяти активному здоровому способу життя. Одним з перших […]

Нещодавно, а саме 19.09.2023 року, був проведений семінар-практикум для педпрацівників «Комплексно-методичне забезпечення – необхідна умова якісного освітнього процесу».Методисткиня Маргарита Кабанова ознайомила присутніх з оновленими рекомендаціями, наданими НМЦ ПТО у Сумській області, які включають єдині підходи до складання нормативних навчально – методичних документів з планування освітнього та виробничого процесу взакладі професійної освіти.

У сучасних умовах безпека – складова нашого життя. В цьому контексті зустріч працівників із представниками Міністерства за надзвичайних ситуацій (МЧС) була актуальною та важливою подією в ліцеї. Працівники ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” є свідомими наставниками, які дотримуються і відповідають за безпеку життєдіяльності та навчання здобувачів освіти. А отже, знання правил та дії в екстремальних ситуаціях є […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x