Осінь щедро дарувала…

Наш заклад взяв участь у традиційному ярмарку “ЩЕДРІСТЬ РІДНОЇ ЗЕМЛІ», який був організований на території КЗ Ямпільської станції юних натуралістів.

Осінь щедро подарувала відвідувачам не лише гарну погоду, а й різноманітну городину (овочеву продукцію), квітково-декоративну продукцію, саджанці, мед, сухофрукти, прянощі та лікарські рослини. Підбадьорила гостей безпрограшна лотерея, а запашна випічка на будь-який смак вабила асортиментом і мала величезний попит. 

Протягом 21-25 листопада 2022 року в області проходить Тиждень професійної освіти. Захід покликаний звернути увагу на актуальність та важливість профтехосвіти. Творча майстерня електрогазозварника Мій шлях прокладений в майбутнє // Мій шлях прокладений в майбутнє Часниковий бенефіс Інтерактивна вправа “Наше минуле в реаліях сьогодення”

Ми всі продовжуємо вчитися, ми рухаємося уперед. І сьогодні, долучившись до радіодиктанту національної єдності, педпрацівники ліцею об’єдналися із цивілізованим світом в підтримку рідної мови, народу та України.

 Запрошуємо до святкових тематичних заходів у плані Тижня української мови, української та зарубіжної літератур. (07.11.2022 – 11.11.2022)

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x