Планові заходи з евакуації

Нещодавно в ліцеї було організовано заняття з практичного відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру.

Учні дізналися про види евакуації, ознайомилися з планом евакуації з приміщень і мали можливість отримати відповіді на запитання щодо підстав евакозаходів, евакуації матеріальних цінностей, відповідного часу та пунктів безпечного перебування населення.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x