Поетапна кваліфікаційна атестація в групі електрогазозварників

 Поетапна кваліфікаційна атестація є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки здобувачів освіти І курсу за професією “Слюсар сільськогосподарських машин та устаткування”.

 Сьогодні (15.04.2022), в дистанційному форматі пройшла поетапна кваліфікаційна атестація в групі 7г. Компетентна комісія розглянула рівень теоретичних знань учнів, виробничі характеристики та ухвалила рішення про присвоєння учням І-ІІ розряду зі спеціальності “Слюсар сільськогосподарських машин та устаткування”.

Наші здобувачі освіти зробили ще один крок в майбутню професію. Бажаємо успіхів в подальшому навчанні!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x