Правовий батл

В рамках тижня правових знань (08 грудня 2021 року) в ліцеї проведено юридичний батл “Я знаю …” з учнями груп І-ІІІ курсів. Правовий захід складався з п’яти раундів.

В ході змагальницьких баталій “Розминка” та “Юридичний кросворд” учасники показали  свої вміння логічно мислити, бути уважними та працювати в парі. Активну участь у даних раундах взяли Товстуха Вікторія (30пк), Ніколаєв Владислав (43т), Гнатюк Євген (7г).

В раунді “Правда чи не правда” учасники демонстрували свої знання в правових аспектах, законах життя, держави. Перемогу виборола пара групи 30пк набравши 12 балів, але учні груп 43т та 7г заробили однакову кількість балів(10).

Під час “Юридичного крокодилу” здобувачі освіти мали змогу продемонструвати свою акторську майстерність відобразивши жестами права, які гарантовані людині.

Розв’язуючі правові ситуації в п’ятому раунді, учасники батлу мали змогу закріпити свої вміння та використати набуті знання на практиці. Швидшими та активнішими були представники групи 30пк, проте від них не відставали й учні групи 43т.

Перемогу в запеклій боротьбі одержала пара групи 30пк, ІІ місце посіла пара групи 7г,

а ІІІ місце – пара групи 43т.

Усі учасники були відзначені смачними подарунками.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x