Правовий батл

В рамках тижня правових знань (08 грудня 2021 року) в ліцеї проведено юридичний батл “Я знаю …” з учнями груп І-ІІІ курсів. Правовий захід складався з п’яти раундів.

В ході змагальницьких баталій “Розминка” та “Юридичний кросворд” учасники показали  свої вміння логічно мислити, бути уважними та працювати в парі. Активну участь у даних раундах взяли Товстуха Вікторія (30пк), Ніколаєв Владислав (43т), Гнатюк Євген (7г).

В раунді “Правда чи не правда” учасники демонстрували свої знання в правових аспектах, законах життя, держави. Перемогу виборола пара групи 30пк набравши 12 балів, але учні груп 43т та 7г заробили однакову кількість балів(10).

Під час “Юридичного крокодилу” здобувачі освіти мали змогу продемонструвати свою акторську майстерність відобразивши жестами права, які гарантовані людині.

Розв’язуючі правові ситуації в п’ятому раунді, учасники батлу мали змогу закріпити свої вміння та використати набуті знання на практиці. Швидшими та активнішими були представники групи 30пк, проте від них не відставали й учні групи 43т.

Перемогу в запеклій боротьбі одержала пара групи 30пк, ІІ місце посіла пара групи 7г,

а ІІІ місце – пара групи 43т.

Усі учасники були відзначені смачними подарунками.

Протягом 22-30 травня 2023 року в рамках Тижня професійної освіти Сумщини ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” організовував, впроваджував і брав участь у різнопланових заходах, що демонстрували незвичний потенціал професійної складової педагогів і вмотивовано презентували наші професії майбутнім здобувачам освіти.

З 22 до 26 травня 2023 року триватиме тиждень професійної освіти в Сумській області. Упродовж 5 днів відбудуться заходи регіонального рівня. Наш заклад долучається! ВІДЕОконтент “Це моя професія” ВІДЕОконтент “Запрошуємо у світ плодоовочівництва” Брендинг “Навчання.професія.Успіх” Програма ТИЖНЯ Фуршет-піраміда

18 травня 2023 року День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цей день встановлено з 1994 р. в Україні, згідно з указом Президента №165/94 18 травня 1944 р. відбулись найбільш трагічні події в історії кримськотатарського народу, саме в цей день у вже звільненому від німецьких військ Криму розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x