Правовий батл

В рамках тижня правових знань (08 грудня 2021 року) в ліцеї проведено юридичний батл “Я знаю …” з учнями груп І-ІІІ курсів. Правовий захід складався з п’яти раундів.

В ході змагальницьких баталій “Розминка” та “Юридичний кросворд” учасники показали  свої вміння логічно мислити, бути уважними та працювати в парі. Активну участь у даних раундах взяли Товстуха Вікторія (30пк), Ніколаєв Владислав (43т), Гнатюк Євген (7г).

В раунді “Правда чи не правда” учасники демонстрували свої знання в правових аспектах, законах життя, держави. Перемогу виборола пара групи 30пк набравши 12 балів, але учні груп 43т та 7г заробили однакову кількість балів(10).

Під час “Юридичного крокодилу” здобувачі освіти мали змогу продемонструвати свою акторську майстерність відобразивши жестами права, які гарантовані людині.

Розв’язуючі правові ситуації в п’ятому раунді, учасники батлу мали змогу закріпити свої вміння та використати набуті знання на практиці. Швидшими та активнішими були представники групи 30пк, проте від них не відставали й учні групи 43т.

Перемогу в запеклій боротьбі одержала пара групи 30пк, ІІ місце посіла пара групи 7г,

а ІІІ місце – пара групи 43т.

Усі учасники були відзначені смачними подарунками.

З цими думками зустрічаємо кожний ранок, цією вірою наповнюємо наше життя, цих слів щиро бажаємо один одному! З давніх-давен Дзвони Миру закликали увесь цивілізований світ до спокою та мирного вирішення ворожнечі. Хвилі миру і добра йдуть і наповнюють все навколо.Чекаємо…(Робимо усе для ПЕРЕМОГИ та дякуємо нашим захисникам! Відео”Мрія у нас одна – МИР!”

Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» https://thanks-to-us.in.ua, що спрямована змінитиставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить 8 відеоісторій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. […]

Олімпійський тиждень – це низка різноманітних заходів, які дають можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати нашу молодь, націю на олімпійських цінностях, щоб ми перемагали та досягали своєї мети. Сьогодні надважливо, щоб зростало в мирі молоде, здорове покоління, яке продовжуватиме славетні традиції українського спорту, тримали курс на перемоги та взяття висот. Спорт допомагає пережити […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x