Правовий батл

В рамках тижня правових знань (08 грудня 2021 року) в ліцеї проведено юридичний батл “Я знаю …” з учнями груп І-ІІІ курсів. Правовий захід складався з п’яти раундів.

В ході змагальницьких баталій “Розминка” та “Юридичний кросворд” учасники показали  свої вміння логічно мислити, бути уважними та працювати в парі. Активну участь у даних раундах взяли Товстуха Вікторія (30пк), Ніколаєв Владислав (43т), Гнатюк Євген (7г).

В раунді “Правда чи не правда” учасники демонстрували свої знання в правових аспектах, законах життя, держави. Перемогу виборола пара групи 30пк набравши 12 балів, але учні груп 43т та 7г заробили однакову кількість балів(10).

Під час “Юридичного крокодилу” здобувачі освіти мали змогу продемонструвати свою акторську майстерність відобразивши жестами права, які гарантовані людині.

Розв’язуючі правові ситуації в п’ятому раунді, учасники батлу мали змогу закріпити свої вміння та використати набуті знання на практиці. Швидшими та активнішими були представники групи 30пк, проте від них не відставали й учні групи 43т.

Перемогу в запеклій боротьбі одержала пара групи 30пк, ІІ місце посіла пара групи 7г,

а ІІІ місце – пара групи 43т.

Усі учасники були відзначені смачними подарунками.

Нещодавно в бібліотеці ЦНО Свеської територіальної громади був проведений профорієнтаційний журфікс “Кухар – це круто”з бібліотекогинею Людмилою Шкарапутою і майстер-клас “Фруктовий карвінг” від куховарогині Лариси Рогозинської. Метою заходу було познайомити молодь селища із професіями яким навчають у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”, акцентуючи та мотивуючи обрання смачного та завжди престижного фаху кухаря. Учасники заходу дізналися про особливості […]

27 жовтня — у День української писемності та мови — відбувся Радіодиктант національної єдності. Долучилися до написання працівники й учні ДПТНЗ «Свеський ПАЛ». Ця подія не для перевірки знань державної мови, а ще раз довести нашу згуртованість і любов до української мови та культури. Мова – живий організм, який пульсує і гріє кожного з нас!

22 жовтня 2023 року в шпиталі Києва помер захисник України, житель села Орлівка, випускник ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”(1999 року, група № 10) – Олексій Володимирович Федоров. Він отримав поранення при виконанні бойових завдань біля міста Соледар Донецької області. Олексій Федоров був на прикордонній службі, а з перших днів війни став на захист держави. Його смерть – […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x