Розпочалися дистанційні олімпіади

07.02.2022 року розпочався І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки у 2021/2022 навчальному році.

Сьогодні свої знання демонстрували 8 здобувачів освіти, які мають високий і достатній рівень підготовки за професією “Кухар”.

Усі олімпіадні завдання було  підготовлено згідно з освітніми програмами професії «Кухар»,куди увійшли запитання з усіх спеціальних дисциплін курсу за структурою, схожою на попередні обласні олімпіадні завдання вказаного напрямку, в Гугл Формі та за трьома рівнями складності.   Такий формат завдань дає учням можливість попрактикуватися для подальшої участі в ІІ-му турі обласної олімпіади.  Переможцями стали учениці ІІІ курсу, групи 30пк Фоміна Юлія і Товстуха Вікторія. Вітаємо переможців!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x