Мова – щит та зброя народу!

Ми всі продовжуємо вчитися, ми рухаємося уперед. І сьогодні, долучившись до радіодиктанту національної єдності, педпрацівники ліцею об’єдналися із цивілізованим світом в підтримку рідної мови, народу та України.

МОВА ПРО МОВУ.

Невже наша рідна мова

Нічого не варта,

Що всі пнуться говорити

Мовою окупанта?

Замість файно говорити

Слова наші звичні, –

Зросійщені люди кажуть :

Ми – “рускоязичні”.

Та що ж діється із вами?

Люди, схаменіться!

Де ви бачили у світі

Російського німця?

Польськомовного китайця?

Японського фіна?

Чим же вам не догодила

Рідна Україна?

Не встидайтесь, українці,

Ви рідної мови…

Нею щось шепоче річка

І шумлять діброви.

То Шевченкова, Франкова

І Лесина мова…

Нею лине і молитва,

І любові слово.

То є мова материнська,

Жива, споконвічна.

Вже й забутих мов багато,

Українська – вічна!!!

Оксана Романович

Протягом 21-25 листопада 2022 року в області проходить Тиждень професійної освіти. Захід покликаний звернути увагу на актуальність та важливість профтехосвіти. Творча майстерня електрогазозварника Мій шлях прокладений в майбутнє // Мій шлях прокладений в майбутнє Часниковий бенефіс Інтерактивна вправа “Наше минуле в реаліях сьогодення”

 Запрошуємо до святкових тематичних заходів у плані Тижня української мови, української та зарубіжної літератур. (07.11.2022 – 11.11.2022)

Сьогодні, коли ніким не очікувана війна із сусідньою державою призвела до численних болісних втрат, усі ми опинилися в суб’єктивно складному стані хронічної невизначеності. Велика частка населення країни вже потребує і потребуватиме в майбутньому психологічної підтримки й допомоги, оскільки внаслідок тривалої травматизації суттєво знизилося психологічне здоров’я дітей та дорослих. Тому важливо застосувати такі методи психологічної підтримки, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x