Разом на ЗНО!

Сьогодні (19.01.2022 р.), методистом закладу Анною Самоновою було проведено роз’яснювальну роботу щодо проходження Державної підсумкової атестації в формі Зовнішнього незалежного оцінювання.

Метою було ознайомити здобувачів освіти випускних груп з вимогами щодо реєстрації та проходження ДПА у формі ЗНО, переліком необхідних документів для реєстрації та кількістю предметів які можна обрати.

Учнів ознайомили з правилами поведінки в час карантинних обмежень з метою запобігання поширення респіраторної хвороби COVID-19.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x