Свята наближаються: розпочали марафон новорічних розваг

Ми переконані – у дива вірять не тільки діти, а й підлітки, молодь і дорослі!

Саме сьогодні, напередодні свята Миколая Чудотворця, в закладі був організований тематично-розважальний захід.

Завдяки учнівському самоврядуванню, профспілковому комітету учнів в бібліотеці відбувалися неймовірні дива з сюрпризами: вікторини, конкурси із запальними змаганнями, перегони з люксовими подарунками, миттєві безпрограшні лотереї супроводжувалися фруктовим підкріпленням.

Святковий настрій був забезпечений усім присутнім. Кожний учасник, гість нашого шоу отримав подарунок і від Святого Миколая! Дякуємо за активність та організацію передноворічних розваг. Віримо в диво і в здійснення бажань!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x