Сильні, спритні та гручкі

Для залучення якомога більшої кількості учнів до рухової активності та здорового способу життя в умовах пандемії на Сумщині триває обласний спортивно-масовий онлайн-захід серед учнів закладів освіти «Сильні, спритні та гнучкі»

Наша молодь сьогодні активно долучилася до дистанційної спортивної події, яскраво демонструючи вправність і майстерність. У номінації «Сила» учні показують свою вправність на драбині.

Бажаємо активного руху учасникам, творчої наснаги та спортивного гарту!

https://drive.google.com/file/d/1spfCylFhwnb732TmNOSUmEaR2CKnae0V/view?usp=sharing

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x