Слава героям-захисникам!

Молодість – мужність, впевненість…

Саме це з перших днів війни з окупантами спонукає наших захисників і захисниць до боротьби за Україну! І усі ми віримо, що перемога близько, хоча й дорога.

Та сьогодні ми приємно вражені, пишаємося державною нагородою нашого Президента України Дзюби Владислава Олеговича (випускника 2021року). Хлопець завжди вірив у свої сили і любив Батьківщину.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», – вказано в Указі Президента України (№433/2022), старшого солдата Дзюбу В.О.(2002 р.н.)нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Слава нашим воїнам, які у вирішальний момент стали на захист нашої свободи і показали приклад непереможності для всієї України. Усім нашим ЗСУ та їхнім родинам бажаємо мужності та стійкості духу!

Протягом 22-30 травня 2023 року в рамках Тижня професійної освіти Сумщини ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” організовував, впроваджував і брав участь у різнопланових заходах, що демонстрували незвичний потенціал професійної складової педагогів і вмотивовано презентували наші професії майбутнім здобувачам освіти.

З 22 до 26 травня 2023 року триватиме тиждень професійної освіти в Сумській області. Упродовж 5 днів відбудуться заходи регіонального рівня. Наш заклад долучається! ВІДЕОконтент “Це моя професія” ВІДЕОконтент “Запрошуємо у світ плодоовочівництва” Брендинг “Навчання.професія.Успіх” Програма ТИЖНЯ Фуршет-піраміда

18 травня 2023 року День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цей день встановлено з 1994 р. в Україні, згідно з указом Президента №165/94 18 травня 1944 р. відбулись найбільш трагічні події в історії кримськотатарського народу, саме в цей день у вже звільненому від німецьких військ Криму розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x