Слава героям-захисникам!

Молодість – мужність, впевненість…

Саме це з перших днів війни з окупантами спонукає наших захисників і захисниць до боротьби за Україну! І усі ми віримо, що перемога близько, хоча й дорога.

Та сьогодні ми приємно вражені, пишаємося державною нагородою нашого Президента України Дзюби Владислава Олеговича (випускника 2021року). Хлопець завжди вірив у свої сили і любив Батьківщину.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», – вказано в Указі Президента України (№433/2022), старшого солдата Дзюбу В.О.(2002 р.н.)нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Слава нашим воїнам, які у вирішальний момент стали на захист нашої свободи і показали приклад непереможності для всієї України. Усім нашим ЗСУ та їхнім родинам бажаємо мужності та стійкості духу!

З цими думками зустрічаємо кожний ранок, цією вірою наповнюємо наше життя, цих слів щиро бажаємо один одному! З давніх-давен Дзвони Миру закликали увесь цивілізований світ до спокою та мирного вирішення ворожнечі. Хвилі миру і добра йдуть і наповнюють все навколо.Чекаємо…(Робимо усе для ПЕРЕМОГИ та дякуємо нашим захисникам! Відео”Мрія у нас одна – МИР!”

Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» https://thanks-to-us.in.ua, що спрямована змінитиставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить 8 відеоісторій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. […]

Олімпійський тиждень – це низка різноманітних заходів, які дають можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати нашу молодь, націю на олімпійських цінностях, щоб ми перемагали та досягали своєї мети. Сьогодні надважливо, щоб зростало в мирі молоде, здорове покоління, яке продовжуватиме славетні традиції українського спорту, тримали курс на перемоги та взяття висот. Спорт допомагає пережити […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x