Слава героям-захисникам!

Молодість – мужність, впевненість…

Саме це з перших днів війни з окупантами спонукає наших захисників і захисниць до боротьби за Україну! І усі ми віримо, що перемога близько, хоча й дорога.

Та сьогодні ми приємно вражені, пишаємося державною нагородою нашого Президента України Дзюби Владислава Олеговича (випускника 2021року). Хлопець завжди вірив у свої сили і любив Батьківщину.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», – вказано в Указі Президента України (№433/2022), старшого солдата Дзюбу В.О.(2002 р.н.)нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Слава нашим воїнам, які у вирішальний момент стали на захист нашої свободи і показали приклад непереможності для всієї України. Усім нашим ЗСУ та їхнім родинам бажаємо мужності та стійкості духу!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x