Сучасна модель методичної підтримки загальноосвітньої підготовки

НАША “Траєкторія професійного розвитку та фахової компетентності циклової комісії загальноосвітньої підготовки”

Нещодавно(10.02.2022) відбувся методичний калейдоскоп з головами методичних комісій закладів ПТО Сумської області. Під час онлайн-спілкування було розкрито багато актуальних питань, особливість роботи методичних комісій в умовах змішаного (дистанційного) навчання, упровадження сучасних форм і методів, запровадження ІКТ-технологій як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу педагогів, формування їх компетентностей.

Учасники заходу ділилися досвідом роботи і практичним застосуванням набутих сучасних технологій, а також презентували з “кейсу” цікаві інструменти в своїх напрацюваннях.

Траєкторія професійного розвитку та фахової компетентності циклової комісії загальноосвітньої підготовки

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x