Харчування збалансоване, здорове: смачна реформа триває

Часи, основними критеріями яких були одноманітність, калорійність та енергетична цінність, пройшли. Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів затвердила «нове харчування».

Наш заклад  почав апробовувати страви зі збірника Є. Клопотенка з 1 вересня 2021року, де «шпундра», супи овочеві на м’ясному бульйоні, а на  друге – «Китайська  печеня зі свининою», перегукуються новизною з українськими традиціями харчування.

Залишилося чимало базових страв в меню, проте подача у них зовсім інша, сучасніша, а смак яскравіший, цікаво-вишуканий, бо зі спеціями (кориця, мускатний горіх, сушений імбир, фенхель і орегамо).

Наші учні з приємними враженнями розповідають про харчування по-новому. Підкуповують не лише смакові якості страв та їхні назви, які розширюють знання  про культуру не лише в Україні, а й в інших країнах світу.

Стале меню сьогодення їдальні нашого освітнього закладу  складається з овочевої запіканки «Фрітата», курячих нагетсів, шніцеля, бігосу з гречкою, салату з курячої печінки, кебаба з сиром та курки з паприкою, чахохбілі.

Президент учнівського самоврядування Вікторія Товстуха каже, що її друзям найбільше смакує рис з орегамо,  кебаб, курка по-італійськи та болоньєзе.   

 Сьогодні учні, як і дорослі, сприймають харчування комплексно, враховуючи подачу, якість посуду, столів та атмосферу.

Запевняємо, у нашій їдальні – СМАЧНО, ЗАТИШНО, ПРИЄМНО!

Долаємо стереотипи!

ХАСП-Знаїмо https://www.youtube.com/watch?v=9sK9XmJ68L4&t=109s&ab_channel=IevgenKlopotenko

Запіканка гарбузова з родзинками
Сінабон з сметанним соусом

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x