Харчування збалансоване, здорове: смачна реформа триває

Часи, основними критеріями яких були одноманітність, калорійність та енергетична цінність, пройшли. Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів затвердила «нове харчування».

Наш заклад  почав апробовувати страви зі збірника Є. Клопотенка з 1 вересня 2021року, де «шпундра», супи овочеві на м’ясному бульйоні, а на  друге – «Китайська  печеня зі свининою», перегукуються новизною з українськими традиціями харчування.

Залишилося чимало базових страв в меню, проте подача у них зовсім інша, сучасніша, а смак яскравіший, цікаво-вишуканий, бо зі спеціями (кориця, мускатний горіх, сушений імбир, фенхель і орегамо).

Наші учні з приємними враженнями розповідають про харчування по-новому. Підкуповують не лише смакові якості страв та їхні назви, які розширюють знання  про культуру не лише в Україні, а й в інших країнах світу.

Стале меню сьогодення їдальні нашого освітнього закладу  складається з овочевої запіканки «Фрітата», курячих нагетсів, шніцеля, бігосу з гречкою, салату з курячої печінки, кебаба з сиром та курки з паприкою, чахохбілі.

Президент учнівського самоврядування Вікторія Товстуха каже, що її друзям найбільше смакує рис з орегамо,  кебаб, курка по-італійськи та болоньєзе.   

 Сьогодні учні, як і дорослі, сприймають харчування комплексно, враховуючи подачу, якість посуду, столів та атмосферу.

Запевняємо, у нашій їдальні – СМАЧНО, ЗАТИШНО, ПРИЄМНО!

Долаємо стереотипи!

ХАСП-Знаїмо https://www.youtube.com/watch?v=9sK9XmJ68L4&t=109s&ab_channel=IevgenKlopotenko

Запіканка гарбузова з родзинками
Сінабон з сметанним соусом

Розпочато роботу сервісу Take It Down, який допомагає зупинити поширення та видалити онлайн оголені фото й відео, зроблені дітьми. Take It Down, створений Національним центром зниклих й експлуатованих дітей США (NCMEC), дозволяє будь-кому анонімно й без завантаження фактичних зображень створити те, що по суті є цифровим відбитком цього зображення.  Ознайомитися з драфтом третьої розсилки можно […]

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота», що нещодавно презентовано на Дія.Освіта, поєднує теорію, практичні інструменти та лайфгаки, які мають знати працівники та працівниці молодіжних просторів, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів. Створення серіалу є спільною ініціативою громадської організації «Рада жінок Донеччини», Фонду ООН у галузі народонаселення, Регіонального офісу UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, […]

Український центр культурних досліджень ініціював інформаційну кампанію «Етніка: українські народні художні промисли», мета якої посилення позитивного іміджу України як незалежної держави зі стародавньою та автентичною культурою за кордоном та згуртувати громадян навколо збереження та відновлення спільної культурної спадщини всередині країни, донесення інформації про українські традиційні ремесла, нематеріальну культурну спадщину ЮНЕСКО: гутництво, косівську мальовану кераміку, писанкарство, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x