Харчування збалансоване, здорове: смачна реформа триває

Часи, основними критеріями яких були одноманітність, калорійність та енергетична цінність, пройшли. Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів затвердила «нове харчування».

Наш заклад  почав апробовувати страви зі збірника Є. Клопотенка з 1 вересня 2021року, де «шпундра», супи овочеві на м’ясному бульйоні, а на  друге – «Китайська  печеня зі свининою», перегукуються новизною з українськими традиціями харчування.

Залишилося чимало базових страв в меню, проте подача у них зовсім інша, сучасніша, а смак яскравіший, цікаво-вишуканий, бо зі спеціями (кориця, мускатний горіх, сушений імбир, фенхель і орегамо).

Наші учні з приємними враженнями розповідають про харчування по-новому. Підкуповують не лише смакові якості страв та їхні назви, які розширюють знання  про культуру не лише в Україні, а й в інших країнах світу.

Стале меню сьогодення їдальні нашого освітнього закладу  складається з овочевої запіканки «Фрітата», курячих нагетсів, шніцеля, бігосу з гречкою, салату з курячої печінки, кебаба з сиром та курки з паприкою, чахохбілі.

Президент учнівського самоврядування Вікторія Товстуха каже, що її друзям найбільше смакує рис з орегамо,  кебаб, курка по-італійськи та болоньєзе.   

 Сьогодні учні, як і дорослі, сприймають харчування комплексно, враховуючи подачу, якість посуду, столів та атмосферу.

Запевняємо, у нашій їдальні – СМАЧНО, ЗАТИШНО, ПРИЄМНО!

Долаємо стереотипи!

ХАСП-Знаїмо https://www.youtube.com/watch?v=9sK9XmJ68L4&t=109s&ab_channel=IevgenKlopotenko

Запіканка гарбузова з родзинками
Сінабон з сметанним соусом

Нещодавно в бібліотеці ЦНО Свеської територіальної громади був проведений профорієнтаційний журфікс “Кухар – це круто”з бібліотекогинею Людмилою Шкарапутою і майстер-клас “Фруктовий карвінг” від куховарогині Лариси Рогозинської. Метою заходу було познайомити молодь селища із професіями яким навчають у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”, акцентуючи та мотивуючи обрання смачного та завжди престижного фаху кухаря. Учасники заходу дізналися про особливості […]

27 жовтня — у День української писемності та мови — відбувся Радіодиктант національної єдності. Долучилися до написання працівники й учні ДПТНЗ «Свеський ПАЛ». Ця подія не для перевірки знань державної мови, а ще раз довести нашу згуртованість і любов до української мови та культури. Мова – живий організм, який пульсує і гріє кожного з нас!

22 жовтня 2023 року в шпиталі Києва помер захисник України, житель села Орлівка, випускник ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”(1999 року, група № 10) – Олексій Володимирович Федоров. Він отримав поранення при виконанні бойових завдань біля міста Соледар Донецької області. Олексій Федоров був на прикордонній службі, а з перших днів війни став на захист держави. Його смерть – […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x