Чаюємо, не сумуємо!

09.12.2021 в рамках тижня професій торгово-кулінарного напрямку проведено відкритий захід «Я у чаї душі не чаю», присвячений Міжнародному дню чаю, що відзначається щорічно 15 грудня.

https://www.thinglink.com/scene/1522139687962017793

Кабінет було оформлено згідно тематики.

Присутні дізналися цікаву інформацію про чудернацький напій, брали участь в конкурсній програмі. За вірну відповідь була нагорода – бублик. Слідкував за врученням солодощів Олексій Рудніцький (учень групи 30пк).

Усі учні були дуже активними і задоволеними.

Найкращими знавцями чаю стали Василь Ринзак та Михайло Кравченко (учні І курсу), які заробили найбільшу кількість бубликів за правильні відповіді.

Переможці конкурсів, активні учасники та ведучі заходу отримали окремі призи: пакунки фіточаїв та імбірні пряники, виготовлені вправними руками наших майстрів в/н і майбутніх кухарів.

Наприкінці заходу всіх учасників було запрошено на чаювання зі смаколиками.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x