Чаюємо, не сумуємо!

09.12.2021 в рамках тижня професій торгово-кулінарного напрямку проведено відкритий захід «Я у чаї душі не чаю», присвячений Міжнародному дню чаю, що відзначається щорічно 15 грудня.

https://www.thinglink.com/scene/1522139687962017793

Кабінет було оформлено згідно тематики.

Присутні дізналися цікаву інформацію про чудернацький напій, брали участь в конкурсній програмі. За вірну відповідь була нагорода – бублик. Слідкував за врученням солодощів Олексій Рудніцький (учень групи 30пк).

Усі учні були дуже активними і задоволеними.

Найкращими знавцями чаю стали Василь Ринзак та Михайло Кравченко (учні І курсу), які заробили найбільшу кількість бубликів за правильні відповіді.

Переможці конкурсів, активні учасники та ведучі заходу отримали окремі призи: пакунки фіточаїв та імбірні пряники, виготовлені вправними руками наших майстрів в/н і майбутніх кухарів.

Наприкінці заходу всіх учасників було запрошено на чаювання зі смаколиками.

Протягом 22-30 травня 2023 року в рамках Тижня професійної освіти Сумщини ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” організовував, впроваджував і брав участь у різнопланових заходах, що демонстрували незвичний потенціал професійної складової педагогів і вмотивовано презентували наші професії майбутнім здобувачам освіти.

З 22 до 26 травня 2023 року триватиме тиждень професійної освіти в Сумській області. Упродовж 5 днів відбудуться заходи регіонального рівня. Наш заклад долучається! ВІДЕОконтент “Це моя професія” ВІДЕОконтент “Запрошуємо у світ плодоовочівництва” Брендинг “Навчання.професія.Успіх” Програма ТИЖНЯ Фуршет-піраміда

18 травня 2023 року День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цей день встановлено з 1994 р. в Україні, згідно з указом Президента №165/94 18 травня 1944 р. відбулись найбільш трагічні події в історії кримськотатарського народу, саме в цей день у вже звільненому від німецьких військ Криму розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x