Чаюємо, не сумуємо!

09.12.2021 в рамках тижня професій торгово-кулінарного напрямку проведено відкритий захід «Я у чаї душі не чаю», присвячений Міжнародному дню чаю, що відзначається щорічно 15 грудня.

https://www.thinglink.com/scene/1522139687962017793

Кабінет було оформлено згідно тематики.

Присутні дізналися цікаву інформацію про чудернацький напій, брали участь в конкурсній програмі. За вірну відповідь була нагорода – бублик. Слідкував за врученням солодощів Олексій Рудніцький (учень групи 30пк).

Усі учні були дуже активними і задоволеними.

Найкращими знавцями чаю стали Василь Ринзак та Михайло Кравченко (учні І курсу), які заробили найбільшу кількість бубликів за правильні відповіді.

Переможці конкурсів, активні учасники та ведучі заходу отримали окремі призи: пакунки фіточаїв та імбірні пряники, виготовлені вправними руками наших майстрів в/н і майбутніх кухарів.

Наприкінці заходу всіх учасників було запрошено на чаювання зі смаколиками.

З цими думками зустрічаємо кожний ранок, цією вірою наповнюємо наше життя, цих слів щиро бажаємо один одному! З давніх-давен Дзвони Миру закликали увесь цивілізований світ до спокою та мирного вирішення ворожнечі. Хвилі миру і добра йдуть і наповнюють все навколо.Чекаємо…(Робимо усе для ПЕРЕМОГИ та дякуємо нашим захисникам! Відео”Мрія у нас одна – МИР!”

Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» https://thanks-to-us.in.ua, що спрямована змінитиставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить 8 відеоісторій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. […]

Олімпійський тиждень – це низка різноманітних заходів, які дають можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати нашу молодь, націю на олімпійських цінностях, щоб ми перемагали та досягали своєї мети. Сьогодні надважливо, щоб зростало в мирі молоде, здорове покоління, яке продовжуватиме славетні традиції українського спорту, тримали курс на перемоги та взяття висот. Спорт допомагає пережити […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x