Чаюємо, не сумуємо!

09.12.2021 в рамках тижня професій торгово-кулінарного напрямку проведено відкритий захід «Я у чаї душі не чаю», присвячений Міжнародному дню чаю, що відзначається щорічно 15 грудня.

https://www.thinglink.com/scene/1522139687962017793

Кабінет було оформлено згідно тематики.

Присутні дізналися цікаву інформацію про чудернацький напій, брали участь в конкурсній програмі. За вірну відповідь була нагорода – бублик. Слідкував за врученням солодощів Олексій Рудніцький (учень групи 30пк).

Усі учні були дуже активними і задоволеними.

Найкращими знавцями чаю стали Василь Ринзак та Михайло Кравченко (учні І курсу), які заробили найбільшу кількість бубликів за правильні відповіді.

Переможці конкурсів, активні учасники та ведучі заходу отримали окремі призи: пакунки фіточаїв та імбірні пряники, виготовлені вправними руками наших майстрів в/н і майбутніх кухарів.

Наприкінці заходу всіх учасників було запрошено на чаювання зі смаколиками.

Нещодавно в бібліотеці ЦНО Свеської територіальної громади був проведений профорієнтаційний журфікс “Кухар – це круто”з бібліотекогинею Людмилою Шкарапутою і майстер-клас “Фруктовий карвінг” від куховарогині Лариси Рогозинської. Метою заходу було познайомити молодь селища із професіями яким навчають у ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”, акцентуючи та мотивуючи обрання смачного та завжди престижного фаху кухаря. Учасники заходу дізналися про особливості […]

27 жовтня — у День української писемності та мови — відбувся Радіодиктант національної єдності. Долучилися до написання працівники й учні ДПТНЗ «Свеський ПАЛ». Ця подія не для перевірки знань державної мови, а ще раз довести нашу згуртованість і любов до української мови та культури. Мова – живий організм, який пульсує і гріє кожного з нас!

22 жовтня 2023 року в шпиталі Києва помер захисник України, житель села Орлівка, випускник ДПТНЗ “Свеський ПАЛ”(1999 року, група № 10) – Олексій Володимирович Федоров. Він отримав поранення при виконанні бойових завдань біля міста Соледар Донецької області. Олексій Федоров був на прикордонній службі, а з перших днів війни став на захист держави. Його смерть – […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x