#ЩедрийВівторок

Наша книгозбірня, як і всі бібліотеки освітніх закладів України, має велику потребу в нових книгах. Це і підручники, і навчально-методична література, сучасна художня, суспільно-політична, науково-популярна література. (Візуалізовані айстопериhttps://flic.kr/s/aHsmXah7fR)

 30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

Бібліотека ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та підтримує Всеукраїнську акцію дарування книг.

Цей день надихатиме мільйони людей робити добрі справи та популяризуватиме культуру благодійності.

Подаруй книгу бібліотеці, стань добрішим для тих, хто потребує допомоги! https://givingtuesday.org.ua/map-of-good/ (Карта добра).

Далі буде…

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x