#ЩедрийВівторок

Наша книгозбірня, як і всі бібліотеки освітніх закладів України, має велику потребу в нових книгах. Це і підручники, і навчально-методична література, сучасна художня, суспільно-політична, науково-популярна література. (Візуалізовані айстопериhttps://flic.kr/s/aHsmXah7fR)

 30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

Бібліотека ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та підтримує Всеукраїнську акцію дарування книг.

Цей день надихатиме мільйони людей робити добрі справи та популяризуватиме культуру благодійності.

Подаруй книгу бібліотеці, стань добрішим для тих, хто потребує допомоги! https://givingtuesday.org.ua/map-of-good/ (Карта добра).

Далі буде…

З цими думками зустрічаємо кожний ранок, цією вірою наповнюємо наше життя, цих слів щиро бажаємо один одному! З давніх-давен Дзвони Миру закликали увесь цивілізований світ до спокою та мирного вирішення ворожнечі. Хвилі миру і добра йдуть і наповнюють все навколо.Чекаємо…(Робимо усе для ПЕРЕМОГИ та дякуємо нашим захисникам! Відео”Мрія у нас одна – МИР!”

Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» https://thanks-to-us.in.ua, що спрямована змінитиставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить 8 відеоісторій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. […]

Олімпійський тиждень – це низка різноманітних заходів, які дають можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати нашу молодь, націю на олімпійських цінностях, щоб ми перемагали та досягали своєї мети. Сьогодні надважливо, щоб зростало в мирі молоде, здорове покоління, яке продовжуватиме славетні традиції українського спорту, тримали курс на перемоги та взяття висот. Спорт допомагає пережити […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x