#ЩедрийВівторок

Наша книгозбірня, як і всі бібліотеки освітніх закладів України, має велику потребу в нових книгах. Це і підручники, і навчально-методична література, сучасна художня, суспільно-політична, науково-популярна література. (Візуалізовані айстопериhttps://flic.kr/s/aHsmXah7fR)

 30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

Бібліотека ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та підтримує Всеукраїнську акцію дарування книг.

Цей день надихатиме мільйони людей робити добрі справи та популяризуватиме культуру благодійності.

Подаруй книгу бібліотеці, стань добрішим для тих, хто потребує допомоги! https://givingtuesday.org.ua/map-of-good/ (Карта добра).

Далі буде…

Протягом 22-30 травня 2023 року в рамках Тижня професійної освіти Сумщини ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” організовував, впроваджував і брав участь у різнопланових заходах, що демонстрували незвичний потенціал професійної складової педагогів і вмотивовано презентували наші професії майбутнім здобувачам освіти.

З 22 до 26 травня 2023 року триватиме тиждень професійної освіти в Сумській області. Упродовж 5 днів відбудуться заходи регіонального рівня. Наш заклад долучається! ВІДЕОконтент “Це моя професія” ВІДЕОконтент “Запрошуємо у світ плодоовочівництва” Брендинг “Навчання.професія.Успіх” Програма ТИЖНЯ Фуршет-піраміда

18 травня 2023 року День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цей день встановлено з 1994 р. в Україні, згідно з указом Президента №165/94 18 травня 1944 р. відбулись найбільш трагічні події в історії кримськотатарського народу, саме в цей день у вже звільненому від німецьких військ Криму розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x