І знову біль, і знову втрата…

Сумна звістка вже вкотре увірвалася в наш заклад. На Донеччині (18.06.22), під містом Торецьк загинув наш випускник, уродженець с. Орлівка – Шинкаренко Олександр.

Хлопець пройшов строкову службу і нещодавно уклав контракт з ЗСУ, щоб захищати нашу країну від російського окупанта. Служив водієм у складі 72-гої окремої механізованої бригади. Був справжньою людиною: доброзичливим, миролюбним юнаком, єдиним сином у батьків.

Вічна пам’ять Герою! Уклін тобі, наш захиснику!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x