ЗНО/НМТ – 2025

 

Нормативні документи проведення НМТ-2025

Закон України від 29 жовтня 2024 року № 4034-IXПро внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2025 року

Наказ Міністерства освіти і науки Україн від 30.12.2024 року № 1806 “Про організацію та проведення у 2025 році національного мультипредметного тесту”

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 14 січня 2025 року № 6 “Про затвердження Загальної характеристики сертифікаційної роботи національного мультипредметного тесту 2025 року”

Програми ЗНО

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Демонстраційні варіанти предметних тестів НМТ-2025



НМТ-2025: на допомогу учасникам

Опанування обсягу потрібних знань із певного предмета НМТ під час підготовлення до тестування — лише частина успіху. Добре впоратися і, головне, не розгубитися на іспиті допоможе практикування в проходженні тестів минулих років.

Потренуватися виконувати завдання різних форм, навчитися правильно позначати відповіді на них — у цьому помічною стане освітня платформа «Всеукраїнська школа онлайн», де для розширення можливостей підготовки потенційних учасників до НМТ 2025 року доступні тренувальні варіанти предметних тестів.

За основу взято тести з української мови, української літератури, математики, історії України, іноземної мови (англійської, іспанської, німецької, французької), біології, фізики, хімії та географії, що «відпрацювали» на НМТ-2024 й оприлюднені в офіційному звіті разом із психометричними характеристиками завдань. Для зручності завдання цих тестів адаптовано відповідно до можливостей освітнього ресурсу.

Щоб скористатися навчально-тренувальним потенціалом «Всеукраїнської школи онлайн», ви маєте бути зареєстрованим її користувачем. Тож за потреби створіть обліковий запис тут.

Потім перейдіть до вкладки  «Курси» й виберіть навчальний курс для 10 чи 11 класу. Після цього відкрийте вкладку «НМТ-2024: перший варіант» або «НМТ-2024: другий варіант», натисніть на «Переглянути курс», далі — на «Зареєструйтеся» — у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.

Працюючи на платформі «Всеукраїнська школа онлайн», ви матимете змогу скомпонувати з предметних тестів свій варіант НМТ й повправлятися у виконанні його завдань.

1.http://testportal.gov.ua/— офіційний сайт УЦОЯО (Українського центру оцінювання якості освіти)

2.http://mon.gov.ua/— офіційний сайт Міністерства освіти і науки України

3.http://www.vstup.info/— всі університети і спеціальності. Варто використовувати ресурс, щоб придивитись до цікавих спеціальностей і визначити, на який прохідний бал треба працювати. Плюс подивитись статистику за минулі роки.

4.http://abit-poisk.org.ua/— пошук абітурієнтів за прізвищем, балами, спеціальностями.

Сайти про ЗНО та вступну кампанію

5.http://znoclub.com/— великий сайт з порадами для абітурієнтів, новинами та корисними матеріалами до ЗНО.

6.http://forum.znoclub.com/forum/index.html— форум про ЗНО та вступ.

                           Онлайн-курси та онлайн-освіта

34.http://zno.ua/online— наші онлайн-курси ЗНО з викладачами, завданнями, відеолекціями та онлайн-платформою.

35.http://prometheus.org.ua/— безкоштовні онлайн-курси. Є професійні та психологічні напрями, є курси ЗНО.

36.https://www.coursera.org/— онлайн-курси. Від маркетингу до способів мислення.

37.https://www.ed-era.com/— студія онлайн-освіти. Нова платформа з цікавими курсами.

38.https://www.udemy.com/— тут представлені найрізноманітніші курси, серед яких продуктивність, стиль життя чи, навіть, музика

39.https://www.khanacademy.org/— велика база безкоштовних онлайн-курсів з різних областей знань: психологія, історія, ІТ, менеджмент тощо.

40.http://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/— курси англійської від BBC

41 .https://www.youtube.com/misterduncanchina— канал на Ютубі, де багато різноманітних відеоуроків.

42.https://www.duolingo.com/— велика інтерактивна платформа для вивчення мов. Буде корисна особливо тим, хто здає ЗНО не з англійської, а з французької, німецької чи іншої іноземної мови.

43. https://besmart.eduget.com/ компанією «EDUGET» створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумним/ВеSmart»

7.http://osvita.ua/— сайт присвячений новинам про освіту.

8.http://osvita.ua/test/— розділ osvita.ua, присвячений новинам про ЗНО

9.http://zno.ua/— наш сайт. Тут курси, новини, події для абітурієнтів та їх батьків, безкоштовні файли та тести.

10.http://www.parta.com.ua/ukr/— великий інформаційний сайт про ЗВО, ЗНО, курси.

                                                                     Бібліотеки навчальної літератури

44.http://ukrlib.com.ua/– Бібліотека Української Літератури. Доволі великий сайт, присвячений українській літературі і не тільки. Стане у нагоді, якщо потрібно знайти твір у різних варіантах. Також є твори, реферати та багато іншого.

45.http://dovidka.biz.ua/— велика кількість матеріалів з різних предметів, підручники, шпаргалки, короткий зміст тощо.

46.http://www.twirpx.com/— дуже багато книг з різних предметів, художньої літератури і підручників.

47.http://pidruchnyk.com.ua/— усі шкільні підручники.