Тиждень англійської мови “Англійська у повсякденному житті”

З 26 лютого по 01 березня 2024 року в ліцеї проходив тиждень англійської мови “Англійська у повсякденному житті” з використанням технологій дистанційного навчання. Заходи тижня сприяли вдосконаленню мовних навичок здобувачів освіти, розвитку вміння розгадувати загадки, формуванню вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохоченню учнів до роботи над собою та вихованню інтересу до вивчення англійської мови.

В рамках тижня були проведені наступні заходи: BASKETBALL game. Write as many words as you can, Travel “Interesting Facts abou tEnglish”, Quiz Time, What am ? Quiz. Jobs and occupations, Where did English come from – Claire Bowern. Час вікторини, Would You Rather Questions, The History of the Royal Family. Також здобувачі освіти виконували тест «The United Kingdom», показали свої знання виконуючи завдання брейн-рингу «Хто знає англійську краще?», погралися у квест-гру «Весела англійська» і позмагалися у конкурсі кросвордів «Words». Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів здобувачів освіти та довів, що сучасна молодь має бажання вивчати англійську мову.

З 11 по 15 грудня 2023 року проходив тиждень “Незвична фізика та астрономія” в дистанційному форматі. Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі. Учні мали можливість позмагатися у кмітливості, виявляти свої вміння як в груповій роботі, так і показати особисті знання та вміння. 

З метою популяризації предмету фізики та підвищення інтересу до неї, підтримки талановитих учнів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої діяльності  було заплановано участь у двох онлайн конкурсах: «Ретро виставка» та «Дерево фізики».  Найактивнішими учасниками стали учні групи 46 т та 3 пп, які зробили креативне дерево фізики. Тут оцінювалася робота групи. А у конкурсі «Ретро виставка»  найкраще показали поліпшення умов життя людини за допомогою техніки; розширили знання про побутову техніку Кузів Ілля, Пушкін Олександр, Кручинін Давид, Охріменко Олег.

Цікаво пройшла інтелектуальна гра «Що ти знаєш про фізику?» серед учнів ІІ курсу. Учні були поділені на дві команди «Хлопці» та «Дівчата», які відповідно представляли свої групи 45т та 3пп. Гра складалася з 8 раундів та фіналу.

Онлайн-тиждень історії “Заряджені гідністю та жагою до свободи”

На виконання плану роботи Державного професійно-технічного навчального закладу «Свеський професійний аграрний ліцей» на 2023/2024 навчальний рік з 20 по 24 листопада 2023 (включно) у закладі проведено онлайн-тиждень історії «Заряджені гідністю та жагою до свободи». 

З метою профілактики корупційних вчинків та здобувачі освіти вирішили ситуації, пов’язані з викладачами, житлово-комунальним комплексом, органами правопорядку, лікарями в онлайн-грі «НЕ підкупність». 21 листопада для здобувачів освіти групи номер 46т було проведено урок Гідності «Заряджені гідністю та жагою до свободи».       

З метою збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року — лютому 2014-го постали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору здобувачі освіти І-ІІІ курсі пройшли онлайн-тестування «Що ви знаєте про День Гідності та Свободи?», яке підготовлене Факти ICTV.  22 листопада учні створили «хмаринки смислів» «Честь і Гідність» на платформі Worditout.com та ознайомились з біографіями дітей-учасників подій революційного Майдану «Діти свободи. Чотири історії на тлі війни». Оригінальністю вирізняються «хмаринки слів» здобувачів/здобувачок освіти ІІ-ІІІ курсів.  23 листопада здобувачі освіти переглянули анімаційний мультфільм «Небесна сотня та коротка історія Революції Гідності» та освітнє відео про Майдан і Небесну Сотню «Люди творять історію. Небесна Сотня». Свої знання щодо подій Революції Гідності здобувачі освіти показали виконавши завдання вебквесту «День Гідності та Свободи» на порталі Всеосвіта. Завершився онлайн-тиждень конкурсом на найкраще привітання до Дня Гідності і Свободи та підведенням підсумків тижня. Перемогу у конкурсі вибороли здобувачі освіти групи 46 т.

Онлайн тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури «Ти наше диво калинове, кохана українська мово!»

З 23 по 27 жовтня  2023 року в ліцеї проходив тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури  «Ти наше диво калинове, кохана українська мово!».

Цьогоріч проведення тижня відбулося в онлайн  форматі. Першого дня учні ліцею здійснили віртуальний огляд літератури «Мова – найбільший скарб», проведення онлайн  вікторин про історію української мови та проведення  фоточеленджу до Дня української писемності та мови.Учнів зацікавили завдання фоточеленджу. Такі завдання не лише дають учням змогу показати свої знання, а й дають можливість проявити свою фантазію, творчість.

Було проведено інтелектуально-розважальну гру «МовиМО QUIZ» з нагоди Дня української писемності та мови у групі 46т. Здобувачі освіти з задоволенням відповідали на питання вікторини, спробували себе у ролях дослідників, фольклористів, мовних критиків та інших ролях. Продовжувалася робота над тестовими завданнями різноманітної направленості.

  У групі 46т було проведено онлайн – урок української мови «Багатозначність, синонімія й антонімія фразеологізмів». Учні були активними, урок пройшов на високому педагогічному рівні. А ще згадали новий «Український правопис».

Цікавими для учнів виявилися тести різного спрямування: тест на знання українських паронімів, які часто плутають; тест на розуміння українського…;  цікаві факти та історія українського козацтва; чи зрозумієте ви значення 10 жартівливих фразеологізмів? 27 жовтня працівники та учні ліцею приєдналися до Радіодиктанту національної єдності.

А ще відгадували літературні тести, ознайомилися з відеоматеріалами «Літературні премії світу» та презентацією «Пам’ятники книги».  Найбільш активними учасниками заходів стали Кручинін Давид, Політуха Каміла, Таран Аліса, Мороз Марія, Кузів Ілля, Міхелєва Діана, Мороз Ростислав.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x