День Державного Прапора України

💙💛 4 вересня 1991 року, після проголошення незалежності України, національний синьо-жовтий прапор затріпотів над Верховною Радою. А за кілька місяців, 28 січня 1992-го, ВРУ офіційно затвердила його Державним Прапором України.

Починаючи з 23 серпня 2004 року, ми вшановуємо один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

🇺🇦 Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі й прикріплюють до машини на знак підтримки українців по всьому світі.

🌏 Сьогодні прапор з нашими військовими на їхніх плечових шевронах, у рюкзаках, біля серця у кожній звільненій від окупанта місцині та на позиціях. Тисячі українців на окупованих територіях чекають, коли ПРАПОР УКРАЇНИ знову з гордістю розвиватиметься у їхніх містах, селищах та селах. Крокуємо до Перемоги разом!

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційний варіант предметного тесту з історії України — складника національного мультипредметного тесту (НМТ). Ця добірка тестових завдань, зміст яких відповідає програмі ЗНО з історії України й охоплює всі теми, доступна для завантаження в pdf-файлі і буде помічною для тих, у кого повільний інтернет або немає змоги працювати впродовж тривалого часу з комп’ютером або іншим гаджетом. […]

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює набір здобувачів освіти на навчання за державним замовленням (курсант) для здобуття ступеня вищої освіти «Бакалавр» за денною формою навчання, за кошти фізичних та/або юридичних осіб (студент). З метою ознайомлення з особливостями вступу до Сумської філії ХНУВС у 2025 році 04 грудня 2024 року о 14:00 відбудеться зустріч […]

01 листопада 2024 року  з метою підвищення рівня психологічної культури, активізації внутрішніх психологічних ресурсів для вирішення різноманітних проблем, оволодіння вмінням керувати своїм психоемоційним станом практичним психологом проведено з педагогічними працівниками просвітницьке заняття «Емоційне вигорання: профілактика та відновлення».

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x