Буду PROFI з ПТО

Сьогодні (03.05.22) в ДПТНЗ “Свеський ПАЛ” відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі.

В організованій на сервісі ZOOM відеоконференції наші гості шкіл Свеської громади мали змогу не лише сприймати інформацію професійної спрямованості з перших уст, а й отримати живе спілкування з ученицею ІІІ-го курсу та випускницею нашого закладу 2021 року. Цікавим був і майстер – клас нашого третьокурсника Кирила Бартильова, який вправно маневрував на тренувальному майданчику з водіння автомобілем. А віртуальна мандрівка навчальними кабінетами, майстернями, лабораторіями переконала, що в ліцеї створені сприятливі умови для здобуття професійних навичок, комфорту та безпеки учнівського контингенту.

Історичне минуле нашого закладу викликало здивування і позитивні емоції, адже сторіччя закладу освіти (в ювілейний 2022-2023 навчальний рік) – це становлення, життєдіяльність і дороговказ професійної підготовки в державі.

Якщо ти думаєш про своє майбутнє, то маєш можливість опанувати робітничу професію, яка задасть темп на подальше удосконалення, або ж стане підґрунтям гармонійного розвитку.

Запрошуємо до нас, адже навчання в ліцеї це – СУЧАСНО, ДОСТУПНО,

ПРЕСТИЖНО, ПЕРСПЕКТИВНО!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x