День добровольця

У такий скрутний для нашої Батьківщини час, у час жорстокої війни, кожен із нас стає частинкою великого опору, намагається бути корисним, надаючи посильну допомогу захисникам України, тероборонцям, переселенцям.

Щодня працівники нашого закладу, самоорганізовуючись, долучаються до збору та передачі гуманітарної допомоги: збирають необхідні продукти харчування, теплі речі, лікарські засоби. Перераховують кошти на рахунки благодійних фондів: підтримки ЗСУ “Повернись живим”, для гуманітарної допомоги українцям-біженцям, а також патрулюють вулиці тримаючи цивільну оборону. Співпрацівники закладу, а також профспілковий комітет долучилися до важливої справи – придбання тепловізора в нашу Свеську громаду.

14 березня святкуємо День українського добровольця. Щиро вітаємо усіх, хто добровільно тримає стрій! Бажаємо здоров’я, радості, оптимізму, підтримки, віримо у ваші сили, чекаємо з Перемогою.
Повертайтесь живими!!!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x