Козацька держава – наша гордість і слава

Козацька держава – наша гордість і слава! Саме під таким гаслом сьогодні зійшлися в ЗІРКОВОМУ БАТЛі “Хто зверху?” наші майбутні захисники і захисниці України. Дві команди “Зірки ” і “Знавці” продемонстрували свою силу духу, знання історії, вміння імпровізувати та логічно міркувати, а ще шукати приховані скарби у книгах мудрості.

Музичний конкурс, “Дивоглядки” і завдання для вболівальників підбадьорили усіх в глядацькій залі, створивши атмосферу свята.

Перемога була єдиною для всіх!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x