Освітнє партнерство стейкхолдерів

Навчання, викладання предметів під час війни закуталізовує надто багато питань, які потребують відповідей. І партнерство саме той засіб, який може добудувати дистанційний освітній процес, запровадити новий, цікавий досвід, спроможність здобувати знання в непростих для держави і людей умовах. Це було ключовим на круглому столі стейкхолдерів, який проходив у Сумському педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка.

У обговоренні питань мовно-літературної освіти, освітніх програм узяла участь Шарова Тетяна, доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Презентовано розробки уроків переможців конкурсу – викладачів української мови та літератури, англійської мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Суми та Сумської області, серед яких і наші викладачі- Оксана Гончарова і Юлія Лузіна.

Відбулась дієва дискусія стосовно навчання в сучасних умовах, запровадження нових проєктів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x