Підтримали екологічну ініціативу – відтворити і зберегти біорізноманіття!

Відповідно до указу Президента України “Про деякі заходи щодо збереження і відтворення лісів”, в рамках екологічної ініціативи “Зелена Україна”, наш заклад долучився до справ чистого довкілля та озеленення селища, своєї території. Здобувачами освіти і педагогами було висаджено біля ста дерев та декоративних кустарників.

Держлісагенством розроблено сайт, який доступний за посиланням https://zelenakraina.gov.ua, де кожна людина зможе відслідкувати хід висадження лісу по окремих регіонах.

СТВОРИМО ЗЕЛЕНУ КРАЇНУ РАЗОМ!

Українські воїни проявили витримку, незламність, мужність та героїзм довівши всьому світу, що ми, – українці, міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це наша незламність у боротьбі за Україну.Люди витримали, не витримав бетон!!!

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» працює над проблемою «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості освіти з предметів загальноосвітньої підготовки».  Метою роботи ЦК є вдосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів ЦК у процесі навчання та виховання учнів.   З  цією метою  на засіданнях викладачі демонструють свої здобутки, методичні напрацювання, діляться досвідом, обговорюють, дискутують з питань методики, інформаційних […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x